10 Haziran 2009 Çarşamba

Emma Watson Burberry Reklam Kampanyasının Yeni Yüzü


Harry Potter filmlerinden tanıdığımız Emma Watson Burberry 2009/2010 Kış sezonunun yüzü olmuş. Fotoğrafları, kolleksiyonu ve Emma Watson'u çok beğendim, kendimi daha da bir yaşlı mı hissettim nedir :)
Fotoğraf çekimi Londra'nın en tarihi yerlerinden biri olan Westminster'da gerçekleştirilmiş. Burberry Kreatif Direktörü, Christopher Bailey 2009/10 kış reklam kampanyasında Burberry’ in tarihi yapısı ile beraber modernliği ve sade güzelliği de yansıtmak istediğini açıklıyor. Fotoğrafçı Mario Testino'nun gerçekleştirdiği çekimde modellerden Emma Watson'a, Douglas Booth, Charlie France, Tom Hughes, Tom Guinness ve Nick Wilson da eşlik etmiş.


Kampanyada bütün koleksiyonların ikonik Burberry check desenli modelleri, ikonik yağmurlukları ve bu markayla özdeşleşen ürünlerin modernize edilmiş şekilleri yer aldığı gibi sezonun "it bag"i olan The Wolf Bag gibi modellerin bulunduğu bayan aksesuarları ve geniş bir takı kolleksiyonu da yer alıyor.Burberry Sonbahar-Kış 2009 reklam kampanyası Ağustos ayında Dünya çapında mecralarda kullanılmaya başlanacakmış.

Hiç yorum yok:

Blog Widget by LinkWithin